אודותינו

הורות היא הרבה דברים

הרבה רגעים של אושר כיף ריגושים ויחד עם זאת הרבה רגעים של עייפות ותסכול בלשון המעטה הורות היא אתגר לא פשוט. בלורנס אנחנו מבינים את האתגר הזה אנו מבינים כמה מסובך לבחור מוצרי תינוקות בשביל הבייבי במיוחד שזה ילד ראשון מצד אחד אנחנו רוצים בשביל הבייבי שלנו את המוצרים הטובים ביותר והאיכותיים ביותר אבל מן הצד שני …

אנחנו מודעים לרצונות המנוגדים האלה, מכיוון שיש לנו חוויה ממקור ראשון עם תינוקות קטנה.
בשנת 2020 נולד המותג לורנס מתוך הבנה שהתינוקות שלנו זקוקים לטוב ביותר ומאז ועד היום שמנו לעצמנו כמטרה להשתמש בתובנות האישיות שלנו כדי להשפיע על כל מה שאנחנו עושים ויוצרים ולא רק מהניסיון האישי שלנו אלא גם של הורים אחרים.

כל משפחה שונה מאחרת ואף משפחה לא יכולה להיות זהה לעולם, אנחנו מקשיבים להערות של ההורים על כל מוצר ומוצר שלנו ואז יוצרים מוצרים מועילים לבייבי שלנו.
כהורים לפני הכל, אנו מקפידים על כך שכל מוצרי החברה יבחרו בקפידה בדגש רב על איכות המוצרים, חומרי הגלם והגימור הטוב ביותר בכל מוצר ומוצר אותו אנו מייצרים כאילו יצרנו אותו עבור התינוקות שלנו.

מהימים הראשונים שלנו הגענו למסקנה שלא נתפשר על איכות המוצרים שלנו ונדאג בכל קולקציה לדאוג לבדים הטובים והאיכותיים ביותר.
בסטודיו של לורנס יש צוות מעצבות שדואגות להביא לכם את קולקציות בגדי התינוקות הכי טרנדיות מידי עונה
הדגמים בכל קולקציה וקולקציה שלנו מידי עונה מיוצרים בהקפדה רבה וללא פשרות החל מעיצוב המוצר, טקסטורות דרך התפירה המוקפדת ועד לבגד ייחודי אופנתי נוח ומחמיא לבייבי.

אתם יכולים לסמוך עלינו שנדאג לכל הפרטים הקטנים מכיוון שאנחנו יודעים שהם חשובים לכם, אנחנו מקשיבים להורים אחרים מכיוון שקולותיהם חשובים לנו.